KARER İLE ZİNDE KALIN
Hakkımızda

13 yıldır bilişim alt yapısında ve yaklaşık 3 senedir iyi güvenlik hizmeti veren şirket olma hedefiyle yola çıkan Karer, müşteri odaklı yaklaşımının doğal  sonucu olarak kısa sürede sektörde adından söz ettirmeye başladı. Karer, güvenlik ürünleri ve çözümleri konusunda dünya lideri tedarikçilerden biridir. Ürettiği yeni teknolojilerle dünyada güvenlik sektöründe yıldızı parlayan Karer'in, ürünleri arasında; IP kameralar, IP  kayıt cihazları,  (Analog HD) AHD kamera ve kayıt cihazları ve yüksek güvenlikli diğer ürünler ve bu sistemlerin ekipmanları yer almaktadır.  Kapsamlı ve son derece nitelikli bir Ar-Ge iş gücüne sahip olan Karer, kapsamlı ürünler ve çözümler üretir. Profesyonel ekipler tarafından yapılan risk analizleri sonucu ihtiyaca uygun teknolojik alt yapıyı oluşturur ve var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir. Karer oluşturduğu profesyonel kadrosuyla  müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 Vizyon

 Küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir güvenlik firması olmak.

 

Misyon

Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar, mevcut en iyi seçimler ve azami derecede bir kolaylık sunmak için çalışıyoruz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. x